O firmie

Nasze początki

W 1995 roku wyprodukowaliśmy pierwszy żyrandol. Od tego momentu udoskonalamy proces produkcji lamp i powiększamy naszą ofertę. Już wtedy wiedzieliśmy, że chcemy produkować oświetlenie, które będzie nie tylko funkcjonalnym i niezbędnym elementem każdego domu i mieszkania, ale także piękną ozdobą, która wkomponuje się w regularnie zmieniające się trendy we wnętrzarstwie. Oprócz produkcji żyrandoli, lamp podłogowych, lamp stołowych i nocnych realizujemy również projekty architektów i prywatnych zleceniodawców.

Pasja tworzenia

Jako producent oświetlenia niejednokrotnie przekonaliśmy się, że wybór klienta zawsze podążać będzie za modą we wzornictwie. Wybór należał do nas – pracę i produkcję oświetlenia przekuliśmy w pasję tworzenia. Odwiedzamy targi, nie tylko branżowe, śledzimy nowinki w sektorze budowlanym i łączymy to z naszym wyczuciem estetyki. W ten sposób powstają lampy, które możecie znaleźć w co roku wydawanym katalogu oraz lampy-bestsellery, które są ponadczasowe i cieszą się powodzeniem od lat.

Dobry Design

W 2014 roku w konkursie DOBRY DESIGN wyprodukowana przez NAMAT seria  lamp OLAF została wyróżniona i zwyciężyła w kategorii OŚWIETLENIE.

Back to top