POCZĄTKI
W 1995 roku wyprodukowaliśmy pierwszy żyrandol. Od tego momentu bez ustanku pracujemy nad udoskonalaniem procesu produkcji lamp oraz naszą ofertą. Wiemy, że nasze oświetlenie ma być nie tylko funkcjonalnym i niezbędnym elementem każdego domu i mieszkania, ale także piękną ozdobą, dekoracją, która wkomponuje się w wystrój naszego domu, czy mieszkania. Po dziś dzień z radością obserwujemy stale zmieniające się trendy we wnętrzarstwie i podążamy za nowinkami w branży oświetleniowej.

PASJA TWORZENIA
Jako producent oświetlenia, niejednokrotnie przekonaliśmy się, że wybór klienta zawsze podążać będzie za modą we wzornictwie, dlatego praca przy produkcji oświetlenia jest naszą pasją. Oprócz pracy nad nowymi modelami lamp i produkcją nowych wzorów oświetlenia odwiedzamy targi branżowe, śledzimy nowinki w sektorze budowlanym łącząc wszystko z naszym wyczuciem estetyki. W ten sposób powstają lampy, które możecie znaleźć w wydawanych regularnie katalogach. Wiele z tych lamp, to modele ponadczasowe cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem. Oprócz katalogowej produkcji żyrandoli, lamp podłogowych, lamp stołowych, nocnych, czy kinkietów realizujemy również projekty architektów i prywatnych zleceniodawców.

DOBRE BO POLSKIE
Ręczną produkcję oświetlenia z pewnością można podciągnąć już pod rękodzieło. Wprawne oko i doświadczenie naszych pracowników daje gwarancję najwyższej jakości produkowanych przez nas opraw oświetleniowych. Od gięcia i cięcia rur, po montaż lamp – wszystko robimy własnymi rękami. Nasze lampy cieszą jakością i bezawaryjnym użytkowaniem długie lata. Jakość, polskie wykonanie i wzornictwo to dla nas priorytety.

DOBRY DESIGN
W 2014 roku w konkursie DOBRY DESIGN wyprodukowana przez NAMAT seria lamp OLAF została wyróżniona i zwycieżyła w kategorii OŚWIETLENIE.